| CitaAlex a întrebat:

vreau sa imi da-ti un sfat. De plictiseala am intrat pe Omegle (pentru cine nu stie este un site in care socializezi cu oameni random) si acolo am intalnit o fata, pe nume Gabriela. Ea are 16 ani (eu avand 15), si este din Sighisoara, iar eu din Bucuresti. Dupa ce am vorbit noi pe Omegle ne-am impartasit adresele de messenger, acolo mi-am dat seama ca este o persoana deschisa, sociabila si ii place sa spuna lucrurilor "verde-n fata". Ne-am schimbat si poze, pentru a ne putea vedea unul pe altul. Acum noi vorbim de aproximativ o luna si nu stiu ce sa fac mai exact, eu unul o plac, nu pot sa spun ca o iubesc in adevaratul sens al cuvantului, si stiu ca si ea ma crede un baiat dragut si cred ca ma place. Stiu ca distanta este un impediment dar vreau sa vad ce o sa se mai intample pe mai departe. Va rog sa nu pune-ti raspunsuri la "misto", raspunde-ti serios. Mersi anticipat! happy

Răspuns Câştigător
| 4343gddhkied a răspuns:

Spune`i, vezi cum reactioneaza si daca si ea te place, puteti incerca o relatie! Distanta nu e nu stiu ce, o sa va vedeti. Eu una am stat la 300 si cv de km distanta de prietenul meu mai bine de 5 luni, dar netul, conv. telefonice ne-au ajutat :***! Incercarea moarte nu are! Bafta!:**

5 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Pai cel mai simplu este sa va vedeti fata in fata si sa vorbiti, daca ea te place pana la momntul respectiv in care va vedeti inseamna ca a meritat daca nu te asteapta atunci nu a meritat succes

| Skilline2012 a răspuns:

Daca vorbiti de atunci de o luna sigur te place.

| cristi62 a răspuns:

Distanta nu conteaza cand dragostea e mare. Vorbeste cu ea despre ce simti tu.

| Hng123 a răspuns:

Bine ..acum care-i intrebarea.

| UnDezaxat a răspuns:

Ok, serios: Nu exista relatie la distanta.