| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU vreau sa imi dau seama dupa comportament zodia unui baiat. Este un baiat amuzant ce ii place sa se dea in spectacol, uneori cand se uita la mine si vede ca ma uit la el intoarce privirea si il cheama Aris. Eu presupun ca e zodia berbec dar nu sunt sigura (si eu sunt berbec). Si nu am vorbit cu el niciodata decat putin si nu stiu cum sa incep o conversatie cu el. Am impresia ca ma place dar nu stiu sigur si as vrea niste sfaturi cum sa il abordez laughing. DAU FUNDAA!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti ghicii zodia cuiva dupa comportametul lui, pentru ca, comportamentul este dictat de educatia primita si de personalitatea lui.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu trebuie sa crezi in aceste prostii. Poate ca unele lucruri sunt coincidente sau pur si simplu situatii convenationale pentru fiecare persoana. Nu citesc zodiacul si am citit o singura data si desi sunt rac m-am regasit la varsator laughing. Doar afla ceea ce ii place si despre ce descuta cel mai des si abordeaza subiectul. Multa bafta si poate te place

| RAMSES123 a răspuns:

Incearca sa-l gasesti pe Facebook, aproape sigur are data nasterii acolo.
Din descrierea asta sumara pare berbec sau balanta.