| Adnosius a întrebat:

Vreau sa incep cu inceputul ma cheama Alexandru am 20 de ani si de 2 ani am o relatie cu o fata mai mica ca mine de 1 an ne-am inceput viata sexuala totul a fost bine la inceput adica prin bine vreau sa spun aveam o erectie puternica mi se "scula" mereu,acum de vreo luna vreau sa va spun ca nu mai e asa adica vreau sa va zic ca in momentul in care incepe partida ea se scoala nu ca inainte dar mi se scoala, dar dupa ceva timp devine mica si asa ramane abia mai o face iubita sa fie in erectie, in acelasi timp vreau sa va marturisesc ca de cand mi-am inceput viata sexuala nu mai m-am masturbat pentru ca eu o fac odata pe zi si nu mai imi arde mie de asa ceva.Va rog ma puteti ajuta cu niste sfaturi? Pot deveni ipotent de la varsta asta?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Nimic nu e imposibil. Sau pur și simplu, ai exagerat. Fă o pauză de o săptămână de la orice activitate sexuală și vezi dacă îți revii.
Dacă nu, mergi la un urolog.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| TonyAlex a răspuns:

Mie imi place league of legends