| Dolores3257 a întrebat:

Bună TPU vreau sa incep prin a vă spune ca sunt intr-o situatie de rahat: plac un baiat din liceu si el ma place pe mine spunandu-mi lucrul asta pe Instagram iar acum nu stiu ce trebuie sa fac cand il vad nu vreau sa il sperii sau ceva+ că si eu si el suntem timizi nu stiu ce sa fac cum sa vorbesc cu el, sa nu se inteleaga gresit eu noi ne-am mai vazut prin liceu dar nu am vorbim niciodata fața in fața.
Ce ma fac? dau funda!
xoxo

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Păi trebuie sa vă faceți curaj și să vorbiți unul cu altul.
Sau nu vă mai complicați existența și fiecare își vede de viața lui.

| Subsemnatul123 a răspuns:

Mare situatie de rahat iti dai seama, mai ales ca amandoi stiti ca va placeti unul pe altul.

| Șurubelniță a răspuns:

Bre, vorbește cu băiatul, că nu îți va face rău. Vă întâlniți în pauza mare și discutați despre orice. Ce ați mai făcut în ultima vreme, ce s-a mai întâmplat pe la voi pe la clasă. Subiecte sunt o grămadă.