| anonim_4396 a întrebat:

BUna TPU. vreau sa intreb fetele si si baieti daca stiu..cum se masturbeaza o fata?

Răspuns Câştigător
| Cromwell a răspuns:

Da iei un catsravete sau un pix sau 2 degte sau orice vrei tu si ti-l bagi in vagin happy in tremini mai vulagri "orice seman cu o pul@ ti-o bagi in pizd@"

6 răspunsuri:
| eurynomus a răspuns:

Stiu si iti pot explca pe larg dar nu aici k ar fi mai greu, daca vrei pe mess, am idul eurynomus3free

| DarkBlood32 a răspuns:

Cu lingura in... ma abtin.

| Vibrations a răspuns:

Cu mâna

| Bogdi_Bogdan_1990 a răspuns:

Fata mea. Poti sa iti cumperi un vibrator daca ai bani. Am un prieten care vinde vibratoare din piele, cu incalzire. Deci e ca si cum ar fi una adevarata. Daca stai prost la saculet, baga dejtuwinking

| mihai001 a răspuns:

Prin degetica dar ce conteaza laughing