| Marbella188 a întrebat:

vreau sa-mi aduc iubitul acasa, sa-l cunoasca ai mei, dar mi-e rusineee...crying casa mea e mare dar e inca in constructii. Nu e zugravit peste tot, nu am gresie peste tot, de fiecare data cand am avut o relatie nu dura mai mult de o luna pentru ca imi era rusine sa il aduc acasa si asa mai bine ne departeam.crying dar chiar tin la el mult si de data asta parca nu pot sa fac la fel. /:/

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Orice om chiar si cel care este dotat doar cu o minima inteligenta, va intelege in mod sigur ca in cazul unei case aflate inca in faza de constructie si doar partial terminata, nu se poate astepta la confortul sau dotarile unei resedinte de lux sau a unui hotel de 5*****. Ii spui chiar din prima clipa care este situatia la tine acasa pentru a sti si el la ce sa se astepte in cazul in care va accepta invitatia si va dori sa te insoteasca. Sanatate!

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ai grija ca e serios rau sa n-ai gresie in toata casa. Mai bine nu-ti mai face iubit pana nu-ti pui gresie in toata casa, ca nah, e rusine. Sau mai bine minte-l ca n-ai casa, poate asa e mai putin rusinos.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i cazul sa-l duci acasa. Cel mai probabil daca o faci, s-ar putea sa interprezteze ca-l presezi sa te ia de nevasta.
Vad ca ai doar 16 ani si chiar nu-i cazul, sa-ti inviti prietenii acasa sa-ti cunoasca parintii, ca nu esti inca de maritat.

| alina2k18 a răspuns:

NU vad rostu sa il duci asa repede acasa sa il cunoasca parintii, baietii se sperie usor de asa ceva + te iau ca pe una disperatawinking
Si oricum nu e problema ca ai casa in reparatii, e vara, stati afara pe o banca /patura la umbrawinking dar dupa cum am zis, nu m-as repezi sa il duc asa repede acasa sa il cunoasca parintii - daca as fi in locul tau.

| CodrutElian1990 a răspuns:

El te vrea pe tine sau casa ta? Chiar prinț daca ar fi, ar intelege. Da, daca nu intelege acest lucru, nu va intelege nici altele, iar viata voastra va fi un sir de neintelegeri.

| Emma30555 a răspuns:

Asta nu e motiv sa nu ți aduci iubitul acasă. Doar nu vrei un iubit materialist. Normal ca dacă casa e în construcție sa nu fie gata. Dar sa ști ca faptul ca nu duci acasă un iubit după o luna nu e motiv de despărțire

| eliza7943 a răspuns:

Hei...nu ar trebui sa îți fie rusine in legătura cu asta.
El nu sta cu casa ta, sta cu tine dacă el se simte bine cu tine, nu ar trebui sa îl intereseze asta...
Așa ca fii indiferenta. unii oameni nu au unde sa stea.