| 0771195235 a întrebat:

vreau sa stiu si eu daca baiatul asta ma place.
Deci ieri nasul meu a avut nunta si un baiat de vreo 32 de ani a venit sa ma ia pe mine si pe nasa-meu ca să ne duca acasa la mireasa.Cat timp s-a imbracat nanu în costum eu ma plimbam prin curte iar tipul respectiv se uita la mine cu inca un tip in masina in loc sa conduca si sa fie atent. EL se uita la mine prin oglinda din fata, acasa la mireasa m-a intrebat dacă mi-e somn de sunt asa suparata. Tot acolo peste cateva ore m-a intrebat daca imi vine costumul de domnisoara de onoare, apoi a inceput sa rada si sa-mi zambeasca apoi nu m-a mai bagat in seama dar se uita la mine. Apoi la biserica mi-a zis ca hai ma. Nu mergem acasa i-am raspuns apoi se uita după mine cu o privire de parca ar vrea sa vorbeasca cu mine dar ceva il impedica.
Deci intrebarea mea e "Ce inseamna asta şi daca tipu' ar avea intentii bune?

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce o fi asa greu sa il intrebi pe el? De unde sa stim noi? Întreaba l ca de aia ai gură sa intrebi sau?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu am înțeles nimic din ce ai scris. Asa pasager doar ca un barbat a schimbat 3 vorbe cu tine...

| mihai69 a răspuns:

Un tip cu vreo 20 de ani mai mare să aibă intenții „bune"?!? mira-m-aș...

| Adry05 a răspuns (pentru mihai69):

Păi de ce?! Poate îi e simpatică și vrea să o adopte ca și copilaș big grin

| 0771195235 explică (pentru Adry05):

Mna? deci sa inteleg ca vroia sa ma adopte ca copilas?

| mihai69 a răspuns (pentru Adry05):

Daaaa... sigur. Îi dădea și să sugă, nu? rolling on the floor

| Adry05 a răspuns (pentru mihai69):

Cu biberonul desigur

| 0771195235 explică (pentru mihai69):

Faina glluma m-am ras c-am mult de unde ai luat-o?

| mihai69 a răspuns (pentru 0771195235):

Cred că am furat-o de la ăia din „Vacanța Mare".

| Andreeush a răspuns:

Nu înseamnă nimic și nu ai de unde ști ce intenții are.
Poate omul a vrut să fie sociabil și tu ai interpretat altfel lucrurile.