| DPIRO a întrebat:

Vreau sa va pun o intrebare.Mie imi place de o fata, iar prietena cea mai buna a acelei fete ii place de mine.Ce sa fac? Sa le las in pace pentru a nu-si strica prietenia? Va rog dati-mi un sfat!

2 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Daca te privesti ca fiind un barbat adevarat si simti ca prietenia lor este mai presus de iubirea ta, da, lasa`le in pace.Prea putine detalii pentru alte sfaturi.

| GoldenZenith a răspuns:

Ti-ai dat singur raspunsul inca din intrebare. Lasa-le in pace! Tu cauta-ti alta cucerire care sa nu fie implicata iar in vreun triunghi amoros.