| Hugo001 a întrebat:

Vreau si eu o idee de cadou pentru ziua indragostitilor pentru prietenul meu big grin...Pentru cea mai buna idee - funda:*:*

Răspuns Câştigător
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Pai un ceas.
Lantisor/bratara de argint.
Ceva de imbracat.
Ceva de baut.
O rama cu fotografia voastra.
Un parfum.
Si..nu mai stiu. sper ca am reusit sa te ajut.
Te pup

8 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Asta depinde de cat de prieteni sunteti. Cat de intimi ati devenit? Sa te imbraci in iepuras playboy, cu funda si toate cele este prea indraznet? Si o cutie de ciocolata in forma de inima este ceva prea comun?
Altceva, ce il pasioneaza pe el? Masini, pescuit, sport? Ia-i ceva ce stii ca si-ar dori in aceasta perspectiva si ii arati astfel ca vrei ca el sa fie fericit alaturi de pasiunile lui.

| Azµre a răspuns:

Ceva handmade! E mult mai drăguț!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ofera-i o seara de neuitat, sunt sigur ca va ramane impresionat si multumit.Atentie:nu ma refer la sex.Mult noroc.

| ORDKEO a răspuns:

Un breloc pentru chei in forma de inimioara cu poza voastra.

| crack123 a răspuns:

Lenjerie intima comestibila + blowjobwinking

| cristy1993 a răspuns:

Pai un puzzle personalizat big grin

| Sisitta a răspuns:

Ceva ce el si-a dorit mult

| elisa01 a răspuns:

Cred ca cel mai frumos cadou ar fi sa iesiti impreuna undeva ...restaurant cinema ..sau la karaoke si sai dedici o melodie ar fi impresionat!