| PerlaHarghitei a întrebat:

vreau si eu un sfat de la voi. ma rog. sa ma ajutati daca puteti. sunt cu prietena mea de 2 luni. a mers foarte bine pana acum 2 zile. mi-a spus asa dintr-o data ca nu ii mai este dor de mine asa cum ii era inainte. mi-a spus ca vrea sa fie un timp singura. gen o sapt jumate. am acceptat. faza e ca vrea sa vada daca i se face dor asa de rau de mine daca am luat pauza asta. nu stiu ce are in cap. nu are treaba cu nimeni altcineva. nu stiu de ce a vrut asta dintr-o data. sper sa ma ajutati daca puteti. dau funda big grin

2 răspunsuri:
| Hαppiηеss a răspuns:

In general relatiile in adolescenta nu sunt de durata pentru ca partenerii nu sunt stabili iar sentimentele sunt trecatoare.
Fata s-a plictisit, poate vrea ceva nou.
Nu te mai amagii, mergi mai departe.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

S-a plictisit. Nu toate relatiile merg, unele se termina practic inainte de a incepe.