| Alexxandra97 a întrebat:

Buna TPUI!

La multi ani si un an fericit tuturor!

Astazi este revelionul...Toti se distreaza in afara de mine...Sunt foarte trista si plang.
Motivu este din cauza unui baiat.La inceput m s-a parut asa si asa. Apoi dupa ce am inceput sa vorbesk cu el a inceput sami fie foarte simpaticlove struck
Am inceput sal iubesc. El este mai mare ca mine nu multi ani:d
Alaltaieri mi-a zis ""fa" si m-am suparat pe el. Apoi mi-a venit dintr-o data sa plang.
Astazi l-am intalnit pe strada si mi-a zis :""Ce faci ma?"" si am zis "bine"" si nu m-am uitat la el.
Dupa ce a trecut de mine m-am uitat doar la el. Ceilalti nu mai contau pentru mine.Doar el ma interesa.Ma uitam dupa el.si era pe langa mine cu prieteni lui.
Nu mia mai zis nimic doar neam uitat unul la altul.
Eu chiar il iubesc.Astazi eram cu verisoara mea si a venit la ea si salutato. Mie nu mi-a zis nimi.
Deci eu nu mai vb cu el...

1)Ce credeti?
2)Credeti ca sufar?(daca da e a 2-a oara)
3)Ce parere aveti?

fara jigniri nu am chef sasi bata nimeni joc de mine...va rog vreau cat mai multe raspunsurilove struck
Funda!

7 răspunsuri:
| cHoCollaTeFllory a răspuns:

Buna, mersi la fel!
1)Ca e un idiot, needucat.
2)Nu, asa se intampla, ni se intampla tuturor adolescentelor
3)Parerea mea este ca tu esti prea sensibila, fa' cum face si el!
Mai sunt baieti pe lumea asta.
Si subliniez ce a spus Malvihappy.
Bafta, fundita?puppy dog eyes

| jucatoorul a răspuns:

Salut eu sunt baiat si, si eu am spus la o fata odata " fa" dar am spus-o din greseala si cred ca mi-am cerut de 100 de ori scuze la acea fata ( asta a fost 1 )

2 XxMALVIxX are dreptate nu trebuie sa suferi lupta fato nu fi asa de " MOARTA"

3 nu siar bate nimeni joc de tine SUCES IN DRAGOSTEwinking

| laptelaperfuzii01 a răspuns:

Fa! esti atat de proasta incat imi vine sami sparg calculatorul dar nu merita, pentru ca esti atat de trista si de incuiata la minte.in schimb mai facut sa rad cu prostia ta.succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic. da. degeaba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu vrei doar sa te accepte el, sa iti vorbeasca frumos.
De fapt mai mult, vrei sa il fac pe bad boy un fel de good boy dar doar cu tine.
Asta e o fantezie, un baiat nu se va schimba niciodata, poate pe moment dar dupa va revenii la " bunele " obiceiuri.
App daca iti vorbeste in halul asta nici buna si nici macar pa nu merita.
Lasal naibi de baiat si mai ales de orgoliu.
Inteleg ca vrei sa arati ca poti sa il ai, dar intelege ca nu merita.winking

| XxMALVIxX a răspuns:

BUNA! LA MULTI ANI! 1) Este foarte normal! Oricarei,, adolescente'' (sa zic asa) i s'ar intampla la fel ca tine.Ma mira faptul ca toate suntem la fel.Noi credem ca ei se uita doar la noi, dar cateodata nu e asa, alteori este prea rusinos baiatul. 2)Nu trebuie sa suferi! Lupta pentru el. Nu lasa ''orice fata '' sa iti iasa in cale si sa se creada dintr'o data mai super ca tine. 3) In plus, nu isi bate nimeni joc de tine! Cred ca toti baietii sunt la fel, asteapta momentul potrivit iar noi ne gandim zi de zi la ei sperand ca intr-o ''speciala'' zi sa ne poata da un raspuns, dar se vede la fiecare baiat ca e la fel, prima ta iubire poate, inca te vrea si viseaza la tine.4)(De la mine) Nu te da batuta niciodata! Este foarte foarte normal! Revelion placut!:*