| emma1804 a întrebat:

Buna tpuuuu,
Sambata am avut un contact sexual de 3 ore, dupa 2 ore fiind o pauza de 5 minute. A fost al doilea din viata mea. De duminica am senzatia ca urinez incontinuu, ma dor ovarele si in interior si la rinichiul stang si ma ustura dupa ce urinez simt o arsura si urina e mai inchisa la culoare. Poate fi cistita sau din vina contactului? Rog seriozitate.
Mentionez că, contactul a fost protejat.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
15 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Un contact sexual de 3 ore rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor nu a murit ala, mai trăiește, pai te doare păsărica, ai omorâto

| emma1804 explică (pentru RAY):

Si zici ca e vreo infectie?

| RAY a răspuns (pentru emma1804):

Te-a penetrat vaginal trei ore?

| Licyluc a răspuns (pentru emma1804):

Ati schimbat partenerul și cât de des aveti relatii sexuale? Possibil sa fie din altă cauza

| emma1804 explică (pentru Licyluc):

Nu l am schimbat

Răspuns utilizator avertizat
| Licyluc a răspuns (pentru emma1804):

Daca îi una si Aceiaşi Persoana cu care aveti relatii, nu ar trebui sa fie vreo infectie.

| emma1804 explică (pentru Licyluc):

Am uitat sa mentionez ca nu o mai facusem de vreo luna jumatate

| emma1804 explică (pentru emma1804):

E posibil sa fiu gravida?

| Emilian65 a răspuns:

Nu este din cauza cistitei ci este din cauza actului sexual de lunga durata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heei!

Cel mai probabil e vorba de o inflamatie sau infectie, dar si faptul ca a durat 3 ore a contat, mai ales ca esti la inceput.

Mult succes!

| emma1804 explică (pentru anonim_4396):

Mersiii. Si gen sa nu merg la doctor?

| anonim_4396 a răspuns (pentru emma1804):

Ba da! Decât să rezolvi mai bine previi!

| dragodana a răspuns:

Salut!
Ai o infectie urinara.
Urgent analize de urina(antibiograma) si de sange(creatinina si uree serica) si medicamente(Urinal).

| Teo29 a răspuns:

Poate fi o infectie urinara, mergi la ginecolog