| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor. Acesta este un post pentru persoanele deschise asa ca...i'm gonna take the risk. In urma cu ceva timp, am iesit cu fetele si in grupul nostru era o tipa care avusese recent o escapada cu o fata, am pus-o sa ne povesteasca cam cum este, etc. starnindu-mi tare curiozitatea. Recent am iesit intr-un club si am observat ca multe fete se sarutau intre ele, asta mi-a starnit si mai tare curiozitatea vizavi de acest subiect. După indelungi așteptari, mi-am luat inima in dinti si am zis sa ies din sfera mea de comoditatate si sa caut o doritoare. (x.x)'

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Si care-i intrebarea?

| corbulalbrosu a răspuns:

"Incercarea moarte n-are" zice o veche zicala indelung verificata. Deci singura solutie pentru a-ti satisface curiozitatea este aceea de a te cupla cu o alta doritoare cu orientare clara de lesbiana. Succes!

| mihai69 a răspuns:

Și întrebarea este...
?!?
Nu de alta, dar acest site este pentru a pune întrebări, a căuta ajutor, nu aventuri sau „experiențe".

| Pewtra a răspuns:

Ce zici man?