| Cizma2007 a întrebat:

Bună tuturor...Am 14 ani si cred ca am făcut infecție urinara.Am făcut mai am acum 1 luna, am luat uractiv forte si a trecut dar vad ca din nou mi-a aparut. Vreau sa merg la doctor dar întâi vreau sa-mi fac analizele la urina. In afara de cele comune (hematii, mucus, leucocite etc) îmi puței spune va rog ce ar mai trebui sa fac pentru bacterii de genu? Si inca o întrebare... Încă iau uractiv forte.E ok dacă continui tratamentul chiar dacă fac analizele la urina?

Scuzați pentru greșeli in caz ca sunt

Multumesc anticipat pentru răspuns✨?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In orice laborator de analize medicale, se efectueaza setul complet de examinare a urinei din toate punctele de vedere si din acest motiv clientul pacient nu trebuie sa specifice ce doreste el sa fie stabilit prin respectiva analiza a urinei. Tratamentul efectuat in prezent cu Uractiv poate continua chiar si daca va fi facuta analiza de urina. Multa sanatate!