| alinaciloci a întrebat:

Buna tuturor, am nevoie de ajutor!
Cu două zile în urma am avut primul meu contact sexual, acum am nevoi foarte dese de a urina, simt mereu disconfort în zona genitală, senzaţia de a urina o am permanent, chiar dacă nu urinez cand merg la baie.
Mentionez ca nu a foat contact protejat, dar nici nu a fost un contact în adevărat sens al cuvîntului, a fost doar niste încercări si atît, pentru ca aveam dureri foarte mari.
Ajutati-ma va rog, de ce oare am senzaţia asta?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca sexul de dezvirginare a fost intretinut fara sa fie folosit prezervativul, asa cum este indicat si ar fi fost normal si in cazul tau sa fie folosit fiindca durerea dezvirginarii ar fi scazut foarte mult la 1/3 sau chiar 1/4 fata de cea resimtita. Cel mai probabil in timpul incercarilor repetate, a ajuns un anumit agent patogen (bacterie, ciuperca, virus) in uretra, care a provocat inflamarea canalului uretral si probail si o infectie la nivelul vezicii urinare. Dar este posibil ca infectia sa-ti fi afectat si vaginul si din acest motiv ar trebui sa fii consultata ori la ginecologie ori de catre medicul de familie pentru a-ti prescris tratamentul de urmat. Multa sanatate!

| alinaciloci explică (pentru corbulalbrosu):

Multumesc pentru răspuns.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este vorba de o infectie urinara sau vaginala.
Mergi al medic!

| Andreeush a răspuns:

Ar trebui să mergi la un control, poate fi vorba de o infecție sau de altceva.

| HadesSs a răspuns:

Du-te la un control...cine stie ce ai patit.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Poate fi o infectie.

| vampyremisa a răspuns:

Mergi la medicul de familie si ti se va prescrie medicatie.