| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare care se adreseaza in mod special baietilor si barbatilor, dar pot raspunde si fetele daca doresc. happy Sa zicem ca o femeie se intalneste pe ascuns cu un barbat insurat, ea neffind casatorita, iar ea incepe sa-l mangaie, sa-l sarute, sa-i atinga penisul, el se excita si vrea sex dar ea da inapoi, adica refuza sa faca sex cu el sau gaseste pretexte ca sa scape sa nu faca sex cu el, ceva gen : merge la baie, pe urma se intoarce in camera unde e si el si il minte ca i-a venit menstruatia si ca o doare burta. Pana la urma il convinge sa nu mai faca sex si amana pe alta data. Ea nevoind sa se culce cu el, doar sa se sarute, sa se giugiuleasca. Barbati/baieti, ati considera-o pe aceasta femeie o usuratica chiar daca nu s-a culcat cu el in cele din urma?

Răspuns Câştigător
| Otto19 a răspuns:

Depinde de cauza nu poate fi usuratica daca doar la amagit, dar daca a facut asta cu intetie da, sau poate nu si a dat seama de gravitatea situatiei, depinde cum iei situatia, din cate imi pare mi e tu ai vrut sa il exciti sa vezi cum reactioneaza iar cand ti a zis ca sa faceti sex ti ai dat seama de ce o sa spuna lumea sau altele, sau ai vrut sa iti bati joc de el. Data viitoare fi mai atenta poate exista un violator, barbati nu se controleaza in astfel de situati

15 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

Uite vezi, exemplu concret luiza76, daca nimeresti din greseala una de asta, ofticoasa, suparacioasa, atotstiutoare, barfitoare etc, e logic ca ceea ce am spus mai sus sa fie real. laughing

| anonim_4396 explică (pentru Holiday):

Si pe tine te are la ignore?

| Holiday a răspuns (pentru anonim_4396):

A scris repede ocarile, apoi a dat ignore.laughing

| anonim_4396 explică (pentru Holiday):

Zi mersi. Eu am vorbit (sa zicem ) azi cu ea si a 2 zi cand vin de la munca ma trezesc cu ignore. Nebuna.

| Holiday a răspuns (pentru anonim_4396):

Vezi, de aia au barbatii amante...laughing Cum sa stai potolit cu una ca ea acasa?!?

| anonim_4396 explică (pentru Holiday):

La cat de praf e orgoliul ei, tampit sa fii doar. Mai e si donna alba aia, alta nebuna. Sa te fereasca sfantul sa spui ceva opus ei ca te baga la ignore imediat. Desigur, nu inainte sa iti comenteze ceva ca sa nu mai poti raspunde si tu dupa. Haios, aia are vreo 50 de ani, asta are vreo 41 si totusi se aseamana atat de bine la caracter.

| Holiday a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine zici, ca si tanti aia tot asa a facut. big grin Dar mai demult.

| anonim_4396 explică (pentru Holiday):

Aia se lauda ca are sot de nu stiu cate decenii. Eu ma intreb cum dracu s/a gasit unu sa stea cu ea atata. O fi vreunu din ala praf care e pe post de catelus ca altfel nu vad. Acum 3 ani parca am vorbit cu una de 27 de ani care era casatorita de 5 ani. Sotul ei era urat si destul de prost. Ea mare doamna cu 2 facultati. Si am intrebat/o ce vede la el. Ea mi/a zis ( exemplu de adevar care rar gasesti la cineva )" nu mai gasesc unu la fel de prost ca el. Daca la 3 dimineata pi""a mea vrea ca el sa doarma pe canapea, il scol din somn si il trimit acolo si el asa face ".

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu cred, nu cred!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu te-ai intrebat vreodata unde este fericirea si satisfactia ta? Nu stiu cati ani ai, dar iti dau un sfat : fii desteapta si gaseste-ti un barbat singur, daca nu vrei sa fii firimiturile de la masa unui barbat insurat si presul lui de sters pe jos, sau wc-ul la care merge.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Rectific ''carpa lui de sters pe jos''.

| Holiday a răspuns (pentru anonim_4396):

Culmea e ca de multe ori barbatii se poarta mai bine cu amantele decat cu sotiile. Asa ca...
Poate ar trebui sa incerci si tu daca nu crezi.happy

| anonim_4396 explică (pentru Holiday):

Te-am intrebat eu pe tine ceva? Ia vezi-ti de treaba si de viata ta, nu te baga in seama ca n-are rost.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da. Sta si ii freaca maciuca lui ala ( si insurat omul ) si crezi ca e mare doamna? Pe dracu.

| DaNaX20 a răspuns:

Ati vorbit intre voi si nu ati dat nici unul un raspuns plauzibil la intrebarea asta...n-am cum sa vad dau funda asa...