| DennDenn a întrebat:

Buna tuturor. Am o problema. am vorbit cu un băiat pe messenger câteva zile cu care nu am avut așa mari tangente in trecut cu el chiar dacă Îmi era drag de el. Apoi m-a chemat la ziua lui și acolo m-am îmbătat și eu și el. și am făcut sex. Eu eram și pe stop. Și in timpul actului sexual i-am zis ca mi-a plăcut de el de când l-am văzut și ca vreau sa fiu împreuna și dacă ii place și lui de mine și mi-a zis ca dacă nu ii plăcea de mine nu mă chema la ziua lui și ca o sa fim împreuna de acum încolo apoi nu ma mai băgat deloc in seama la party. și nici nu mi-a mai scris pe messenger. I-am dat un mesaj noapteaa dar era Off și următoarea zi mi-a dat văzut și nu a mai răspuns. voi ce credeți? (In special băieții ) P.S mi-a zis ca ii place mult aventura și sa faca dragoste (a zis dragoste nu sex ). Am fost doar o partida de seara? Înainte de asta părea destul de interesat de mine Și chiar se uita urat dacă stătea cineva lângă mine.

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Aparentele de obicei sunt inselatoare. big grin

| Ralukafay a răspuns:

A vrut sa isi atinga scopul.A avut o fantezie cu tine si s-a gandit ca ziua lui de nastere ar fi o ocazie tocmai buna pentru a-si pune fanteziile in aplicare.A fost doar o aventura.Nu isi dorea nimic mai mult de la tine.

| Mark2012012 a răspuns:

In viata, nu trebuie sa ai asteptari, pentru ca o sa fi dezamagit.(a). Nici tu, si nici partenerul tau nu ar trebui sa puna presiuni, niciunul asupra celuilalt. Lucrurile sunt asa cum sunt. Niciodata nu o sa stii dinainte ce se va intampla in viata ta. Analizeaza lucrurile din jurul tau fara sa devii influetata de acestea.

| Enertx a răspuns:

Din pacate, ai luat teapa

| DragonSilver a răspuns:

Asta a vrut,asta a primit,sex.
Multi merg pe acest principiu,fac sex si doar atat, te uita!
Alta data, stii ce ai de facut.
Incearca sa nu mai pui "botul" la toti care iti trag cu ochiu sau altceva, un barbat serios nu te vrea in prima-a doua zii, are rabdare macar pana cand increderea lui este loiala fata de tine.

| ALINAre18 a răspuns:

Vroia doar sa si-o traga