| anonim_4396 a întrebat:

Bună tuturor! Am și eu o întrebare, de fapt o rușine să vă spun. Acum 2 ani aproximativ am fost într-o baie publică (frecventată foarte des de homosexuali) iar în acea baie erau niște cabine, într-una dintre ele mă aflam eu. In acel moment eram foarte excitat și-am început să mă masturbez. Între cabina mea și cealaltă cabină era o gaură (glory hole), în acea cabină de lângă mine se m-ai afla cineva (cineva cunoscut de la mine din zonă) iar acea persoana cunoscută s-a uitat prin gaură și cel mai probabil m.a văzut când mă masturbam, când l-am văzut că se uită am pus mâna repede pe gaură, dar apoi am luat-o. M-am uitat și eu, dar el era îmbrăcat și nu făcea nimic, doar se uită prin gaură să mă vadă, doar eu eram dezbrăcat și mă masturbam. Acum mi-e extrem de rușine fața de persoana respectivă și nu știu ce să fac. Vă rog să-mi spuneți ceva că mor de rușine, stau și mă gândesc că oare ce crede despre mine acum. Atunci am avut 19 ani, mâine poimâine fac 21. Atenție! Nu obișnuiesc niciodată să fac așa ceva în public!

9 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu ai ce să faci, lasă rușinea că nu e mare lucru ce sa întâmplat.

| alina2k18 a răspuns:

Troll laughing
PS: e pentru altceva gaura aia laughing nu sa te benoclezi la altii laughing

| Goete a răspuns:

E normal ca nu o faci in public, doar era o cabina cu o gaura (glory hole are dimensiunea sculei pe care o poti baga sa ti-o suga cel de dincolo) si un loc frecventat de homosexuali - doar de asta erai acolo, nu?
Si ti-e rusine, dupa doi ani. Imi vine sa rad.
O intrebare. Daca ti-ai pus-o. Acel individ cunoscut pe care l-ai recunoscut prin gaura, totusi ce crezi, de ce privea prin gaura?
Sunteti la fel, cuplati-va.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fără jigniri sau alte chestii! Mulțumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Și cu ce mă ajută asta?

| GouDidodino a răspuns:

Esti curist

| Ale5184 a răspuns:

Mare branza

| Ralena a răspuns:

Probabil nu va fi niciodata abordat subiectul. Nu este ceva nemaipomenit, e destul de comun ce s-a intamplat (ce ai facut tu, nu faptul ca el s-a uitat prn gaura la tine). Cel mai probabil el se simte mai rusinat decat tine, deoarece tu esti cel care l-ai prins ca e voyeurist, ceea ce e o perversiune sexuala si e ma putin frecventa.

| ErnestFrancisc a răspuns:

La multi ani