| annashopping a întrebat:

Buna tuturor!
am si eu o intrebare.Pentru fete si baieti.
Ce ati face daca tocmai sa incheiat o relatie de 1 an si 7 luni si tu il iubesti in continuare dar mama lui nu e de acord cu tine, iar el o asculta pe maicasa.Am incheiat o frumoasa relatie deoarece mama lui nu era de acord ca eu sai fiu iubita. El a ascultato pe ea si totul sa incheiat.
Ce ati face?

4 răspunsuri:
| edy4KtM a răspuns:

Daca chiar te mai iubeste da asta nu prea cred da in fine mergi la el acasa si incearca sa vb cu mama lui sa o faci sa inteleaga ca tu chiar il iubesti ca si ea a trecut prin asa ceva sau na ea stielaughing. bafta

| 1People a răspuns:

Daca te iubea no asculta pe masa si punctwinkingFUNDA!

| Edduard a răspuns:

Eu cred ca nu te merita si k ii un pic cam nesimtit...trebuia sa se asculte pe el insusi nu sa faca ce zice maicasa...PS.daca chiar tine la tine isi va da seama k a gresit(asa suntem noi baieti ne dam seama ca tinem la candva doar dupa ce am pierdut acea persoanatongue)daca nu te va cauta nu are rost! oricum nu te va accepta.

| 4you96 a răspuns:

Si eu am trecut prin asta! asa ca nu te mai strofoca atata ca el nu te iubeste si nici nu tea iubit deodata ce a ascultato pe masawinking... daca te iubea cu adevarat facea tot posibilul sa o faca sa inteleaga ca sunteti facuti unul pentru celalaltwinking...:*