| ioanaaa_5101 a întrebat:

Buna tuturor, am si eu o mica mare problema
Am venit in italia in urma cu 1 an, dupa 3 luni am cunoscut un baiat (nu este roman), stiam despre el cateva lucruri dar vroiam neaparat pe cineva deoarece in tara am suferit foarte mult din cauza unuia
Baiatul pe care l-am cunoscut actualul iubit este insurat are o fetita si are 23 de ani, inainte de a fii cu el a fost cu o fata(femeie cu 3 copii) si a iubit-o foarte mult spune el in fine s-au despartit si acum este cu mine...
el este in italia la lucru are o firma cu tatal sau. Familia lui este in tara lui,
el imi spune ca nu vrea sa auda de nevasta lui ca nu vorbeste cu ea la telefon, de vorbit acasa vorbeste dar nu inteleg limba lui de aceea nu stiu ce sa cred aseara ea(nevasta) ii trimisese un mesaj din pacate nu l-am inteles...
Cel mai imoprtant este asta:imi spune ca ma iubeste, nu am voie sa vorbesc cu nici o prietena, nu am voie afara singura este foarte gelos. El cand vine la mine nu ma scoate in oras.nu stiu ce sa fac sfatuiti-ma fetelor va rog in plus el vorbeste cu fete la telefon are poza cu ele si imi spune ca de distractie face asta, eu chiar am inceput sa tin la el:X si el imi spune ca ma iubeste dar nu stiu ce sa mai cred...

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Suna foarte cunoscut ce zici tu aici! Hey, colegii mai vechi, este ca s-a mai postat o poveste asemanatoare aici?!

Este foarte dubioasa purtarea lui! eu, cel putin care am vazut si cunoscut multe povesti, opinez sa nu te ambalezi, ca nu e de bun augur! Gelozia, ascunderea si posesivitatea astea nu duc la nimic bun! Altfel, de ce sa nu vorbesti cu nimeni?! - tocmai ca sa nu ti swe deschida ochii si sa-l lasi! Daca te-ar iubi, ar avea poza ta ca fundal, si nu ar mai vorbi atata cu altele, ci s-ar afisa cu tine, etc.

Ai mare grija, sa nu plangi si sa regreti mai tarziu!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Esti prostuta, el e dita mai machoman si pe tine te are ca o sclava wake up si fi mai aldracului ca bunatatea te duce numai la necaz mai ales la ce timpuri sunt, bafta si ala e un nenorocit lasa-l impace iti va veni vremea sa ai un barbat de treaba langa tine

| gigiro a răspuns:

Te rog, uita-l! In primul rand, gandeste-te ca are 3 copii. El este si va fi tatal lor, toata viata.In al doilea rand, cred ca e italian sau mai stiu eu ce asiat. Intotdeauna vor exista diferente de mentalitate. Normal ca te iubeste, esti tanara, nu esti mama, esti libera. Dar, daca e asa, de ce vorbeste cu alte fete? Cum, nu te scoate in oras? De pe acum iti impune o viata de...sclava.

| Debb a răspuns:

Nu e asa bine. Gandeste-te ca are 3 copii. Pune-te in locul lu' nevasta-sa. Tu esti amanta si stii ca ele nu sunt prea bine vazute. Daca ti-ar cunoaste cineva situatia mai bine ar spune ca esti... o curvita. Scuza-ma ca sunt. Nu vred ca esti pentru ca ai spus ca totusi tii la el dar se pot insinua multe. El nu vrea sa se afiseze cu tine.

| Debb a răspuns:

Spun*, cred*. sorry

| moniii a răspuns:

Dar de unde este el?
nu este bine in plus poti sa suferi pentru ca la un momendat o sa ai nevoie de libertate straight face
eu cred ca ar trebui sa vb cu el sa nu te mai tina asa din scurtstraight face

acum faci ce vrei dar mai ai si uh nevoie de distracti si app cati ani ai?

| ioanaaa_5101 explică:

Pai am 17 anibig grin si pentru ceilalti el nu are 3 copii are o fetita atat este din albaniabig grin inainte de a fii eu cu el a fost cu una ce a avut 3 copii si in plus fata aceea vrea sa vorbeasca cu mine sa imi spuna lucruri despre el dar nu ma lasasad afara ma scoate nu ii este rusine cu mine faza este ca imi spune ca este obosit tot timpul...