| Utilizatorspicy a întrebat:

Buna tuturor, as vrea sa ma excit si as vrea sa stiu cum pot sa am aceeasi senzatie ca si cu un vibrator?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Proiectand apa sub presiune a dusului atat pe zona vulvo-anala, cat si peste labiile mici si clitorisul aflat in locul lor de intalnire. big grin

| Goete a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Asta daca e fata, nu happy?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Goete):

Am presupus ca ar putea fi mai degraba vorba de o fata din moment ce foloseste vibratorul. Greu de crezut si imaginat ca un barbat isi baga un vibrator in c#r fiindca in mod sigur nu-l baga nici in gura pe post de... acadea. laughing Dar mai stii? thinking nu poti fi 100% sigur nu-i asa? rolling on the floor