| miranda16 a întrebat:

Buna tuturor, as vrea sa-mi dati numele unui sexshop unde pot gasi vibratoare de 6, 7 cm grosime ca am 2 dar nici unul nu e suficient de gros.

6 răspunsuri:
| miranda16 explică:

Poate sa fie si dildo

| minrest a răspuns:

Buna, Miranda. Tu nu simti placere cand te masturbezi, si a zis ca o fi prea subtire vibratorul; nu e asta, draga, nu mai supralicita diametrul, ca e foarte periculos. Tu ai un libido scazut, dar asta nu inseamna ca nu poti sa te masturbezi in mod placut. Uite cum sa faci: In primul rand, nu te apuca daca nu esti deja excitata din alt motiv. Apoi, stimuleaza zona clitorisului; daca ai scule cu vibratii, aplica chiar in zona, dar nu direct pe varf dezgolit. Apoi stimulezi zona prin miscari ritmice, si incepand cu faza asta o sa constati ca incepi sa simti placere si daca te stimulezi la interior. Indiferent de diametru.

| mgtow a răspuns:

Ebay, amazon. Mai ieftin dar sa-l cureti bine cu spirt pentru orice eventualitate.

| mihai69 a răspuns:

Dar ai încercat vreodată cu amândouă în același timp?

| mihai69 a răspuns:

4love.ro

| Kupoane a răspuns:

Buna, daca vrei vibratoare sau jucarii sexuale cu livrare la easybox tot ce trebuie sa faci este sa intri aici: https://kupoane.ro/store/erotic24/ si primesti extra reduceri punctuale, livrare gratuita la easybox, discretie maxima si preturi competitive fata de orice alt sexshop easybox.