| Rebeca_2910 a întrebat:

Buna tuturor, banuiesc ca il stiti pe Danu Boian happy, e un tip chiar dragut si foarte talentat, melodiile lui sunt foarte reusite big grin. Bun deci intrebare are prietena? Daca da vreau informatii despre ea happy

Răspuns Câştigător
| Roberta a răspuns:

Buna draga, ce cauta o intrebare ca asta la aceasta categorie? happy Sunt curioasa cati ani ai happy.Da are prietena de mult timp. O cheama Elena si e din Chisinau, nu are pagina de facebook din cate stiu. Dar poti vedea poze cu ea pe fcb-ul lui Danu, si desigur il poti intreba pe el happy. Bye

4 răspunsuri:
| Giuly_6375 a răspuns:

Da are, uita-te aici : http://www.facebook.com/profile.php?id=100000657228124. Ia o pastila de inima :)

| xeniabb a răspuns:

Iaute ma si pe asta rolling on the floor Uite-te si tu pe net, de unde vrei sa stim noi. oricum la cat de bun e ar fi imposibil sa nu aiba tonguetongue

| Mya_4893 a răspuns:

Da @ Elena uite-i pe amandoi http://www.facebook.com/....../photo.php

| Dely_5113 a răspuns:

Nu stiu de ce dar in ultima perioada am tot auzit mult de tipu asta chiar cica va participa la Romanii au talent :O