| anonim_4396 a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine cu un mesaj mai emoționant pentru iubitul meu? Este ziua lui si nu stiu ce sa ii mai scriu si as vrea un mesaj mai emoționant. Multumesc!

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Suna l pe whatsap cu video si spune-i tu ceea ce simti este cel mai bine sa fi tu insăți, nu sa copiezi gîndurile altora.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ăoooooooooooooo ce drăguuuuuțțțțțț!
Scrie-i ce simți tu cu adevărat, așa o să-i transmiți ceva adevărat, necomparabil niciodată cu un mesaj retoric, copy paste de pe google.

Răspuns utilizator avertizat