| angel70530 a întrebat:

Buna tuturor, dupa cum v-am povestit tuturor despre prietenul meu, este ceva groaznic, astazi ne-am vazut, si eu am comis o greseala mare, ceea ce priveste despre sex, el de mult doreste sex, si astazi a indraznit sa imi atinga lucurile intime, cum ar fi sinii, si apoi organul genital, a inceput sa imi faca masturbare, ceea ce eu nu am facut niciodata,apoi mi-a spus si eu sa-l masturbez, dupa ceva timp cu penisul lui s-a atins de organul meu genital, asta la mine a fost pentru prma data vreau sa zic ca inca sunt virgina, el pur simplu m-a excitat, dorea sa introduca penisul in organul meu, insa eu nu eram deacort, si la urma si penisul nu putea intra in vagin, nu a facut nici un act sexual, imi zice ca ma iubeste, si ca totul va fi bine.,, nu se va intimpla nimic rau, ma voi simti bine., nu stiu ce sa cred, credeti ca sunt insarcinata, sau dezvirginata, daca a introdus pur simplu penisul, la clitor. mai mult nimic a incercat sa mi-l introduca in vagin dar nu se primea,, nici nu stiu ce sa fac mai departe, el doreste sex, pe miine chiar si a bronat o camera in hotel. I-am zis ca mi-e rusine ca mi-a atins oganile mele, ale corpului, dar el a spus ca e tot din viata.eu nu vreau sa fac sex, cum sa il conving sa mai astepte putin, macar sa ne inscrim. ajutati-ma! Cu sfaturi ce sa fac? si cu ramine cu actiunea de astazi,,

Răspuns Câştigător
| NameHarris a răspuns:

Slabe sanse sunt sa-l poti opri laughing) masturbeazal si explica-i ca nu doresti sa faci sex inca poate va incelege!

3 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Sigur nu esti batrana aia pe care n-a satisfacut-o Viorel?

| RAY a răspuns:

Pai pentru aia sta cu tine, va mai astepta o vreme apoi va incerca, sa vedem ce va face dupa ce va face sex cu tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai important lucru pentru Tine este sa stii cu exactitate-Tu ce vrei?
Iar dnl daca te iubeste va intelege, daca nu sa priveasca in alta parte tinere dornice de sporturi extreme sunt destule. Important este ce doesti TU! Si cand scriu asta ma refer doar la ceea ce gandesti TU legat de situatia asta, ce doreste el cu totii stim(mai putin ce gandeste). Alege ce simti ca e mai bine pentru sufletul tau, asta conteaza cel mai mult. Succes.