| alexxandradaniela a întrebat:

BUNA TUTUROR! imi place de un baiat este colegul meu de clasa, problema este ca se dau toate fetele la el cu o colega vb altfel, gen cf ingeras? i-am spus ca il plac printr-un mesaj si prima data a zis ca nu mai bine vrei sa vb ca colegii? iar dupa aia a zis nu stiu ce sa zic. la scoala el nu ma baga in seama de loc, ma ignora, in rest mai vb prin msj dar foarte rar, iar in plus eu ii mai cant si melodii de dragoste pe la scoala si incepe sa rada, pe deasupra la scoala ma face geloasa stand cu alte fete sau gen arata-i poza asta cu noi, oare ma place catu-si de putin? Ajutati-ma sa ii dovedesc ca il iubesc mult happy poate ca ar trebui sa ii spun si fata in fata ca il plac. CE MA FAC? dau funda :p

Răspuns Câştigător
| JustRoxanne a răspuns:

Asta e cea mai buna solutie. Spune-i in fata ca il placi. Si in plus de asta, ai mai putea sa-l si saruti, asa, dintr-o data sa vezi ce zice (dar asta numai daca nu esti timida). Succes!

2 răspunsuri:
| sayWhaaat a răspuns:

Depinde de cati ani aveti, daca aveti peste 15-16 ani, n-ai sanse cu el.
Daca sunteti mai mici de atat, nici voi nu stiti ce vreti la varsta aia, va veti plictisi unul de altul curand, pentru ca sunteti colegi.

| alexxandradaniela explică (pentru sayWhaaat):

Amandoi avem 14 ani iar mie imi place de el de 2 ani, deci...