| Aly11316 a întrebat:

happyMa adresez in special celor care au achiziționat... Am o intrebare despre o jucărie sexuală, respectiv un strap-on, care material este mai bun? De silicon sau jelly sau?laughing

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Mergi în sex shop și pune mâna pe ele. Doar așa o să știi care are duritatea și consistența care te pot satisface.

| alina2k18 a răspuns:

NU am avut strapoanewinking dar am avut mai demult un dildo jelly roz transparent asa, f naspa, moale si nasol.
Oricum prefer vibratoarele laughing pentru masturbare, nu imi place sa-mi bag plastic in vaginwinking

| ZEwLupu a răspuns:

De piele