| Adrienutza_3542 a întrebat:

Buna tuturor, mie imi place un baiat la nebunie are 16 anie si e mai mare cu 3 ani, deci nu stiu cum sa fac sa ma apropii de el. (locuieste in acelasi bloc)

Răspuns Câştigător
| Adrienutza_3542 explică:

Heyyy! si eu am trecut prin asta pot spnebig grin Pott sa.ti dauu un sfat... cell maii binee e sa vorbesti cu el, daca aveti un prieten comun sa incercii sa mergetii la cofetariiee sa iesitii in oras ingrup si dupa un timp sa i spui ca iti place de el si poate se inestee ceva intre tine si elbig grin

7 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Deci in primul rand, ai sanii mari? daca da, este super, ia o bluza cu decolteu foarte adanc si mergi la el si al tau va fi, daca nu ai sanii mari, pune fundu in evidenta si lasa-l sa il simta, daca nu ai nici fund, asta e, nu te va baga in seama

| AdriiAdriieenuttZza a răspuns (pentru elasexygagica):

Niciodata sa nuuu faca asa ceva asta e bataie de joc
daca baiatul o va considera frmoasa asta ewinking
cel mai important este caracterul ei sa fie puternica si sa treca peste caci daca nu o va aprecia asa cum e ea nu.i nimic maii sunt baetii in lumeeeoh go on

| anonim_4396 a răspuns (pentru elasexygagica):

Esti penal(a)... te-as lua de nevasta (barbat) daca nu as fi deja insurat(maritata)... rolling on the floor

| Erris a răspuns (pentru AdriiAdriieenuttZza):

Sii Tuu Nuu Stii Limbaa Sii Literaturaa Romanaa Sauu Tee Facii?

| Adrienutza_3542 explică (pentru Erris):

Buna intrebare happy

| Adrienutza_3542 explică (pentru AdriiAdriieenuttZza):

Da. am incercat sa il uit dar nu pot sad

| NatureSelf a răspuns:

Apropiete, incet dar sigur, cum? prin fapte, bagate in fata lui, uitete mereu la el, si daca vezi vre un semn gen se uita napoi, si va veni si ziua cand vine el la tine, cu diferite scuze gen, mam pierdut in ochii tai, ai cumva o harta?