| BoOgGhHyY a întrebat:

Buna tuturor si un paste fericit.am o intrebare la care inca nu am gasit un raspuns singur si ma gandeam ca ma puteti ajuta voi cu un sfat sunt indragostit de doua fete foarte frumoase ambele si cu una sunt de trei luni si cu una de doua saptamani si trebuie sa renunt la una si nu stiu la care le iubesc pe ambele la fel de mult

Răspuns Câştigător
| adutzadragutza a răspuns:

E cam complika treaba dar eu eu te-as sfatuii asa. Nu alege numai cu inima ci si cu capul. Adica dale cum ar fi un mic test. Uita-te bine la caracterul fiecareia si vezi ce defecte are fiecare in patea. Fa alegerea corecta si uitete la fiecare. Fiecare avem parti bune si parti rele asa ca tu uitete la cele rele foarte atentwinking pe cea care este cea mai buna din mai multe puncte de vedere, aceea ar fi cea cu care ar trebui sa rami.Ps: Nu poti ramane cu ambele pana la nesfarsit sa ca trebuie sa rezolvi problema logikwinking Iti urez mult noroc si un Paste fericit!

14 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Ce cocalar...

Doamne iarta-ma ca e Pastele, dar minte nu ai nici cat o gaina!

| gigiro a răspuns:

Gresesti cand iubesti doua fete frumoase.De iubit, iubesti numai acea fata care ti se potriveste.frumusetea nu prea intra in discutie.

| push2gl a răspuns:

Inseamna ca nu stii ce este dragostea cu adevarat, deoarece nu ai cum sa fii indragostit de amandoua decat trupeste doar nu sufleteste

| AyU a răspuns:

Mda...macar ai realizat ca trebuie sa renunti la una laughing bvwinking si eu am stat cu 3 baieti de odata si l-am ales pe cel care se purta cel mai frumos cu mine si cel care im satisfacea placerile. Depinde ce ceri de la ele. Puneti singur niste intrebari si alege-o pe cea mai buna pentru ca nu frumusetea e pe primul loc ci ceea ce face pentru tinewinking si cum se comporta smugbatting eyelashes Succes... sper ca am fost de ajutor :*

| agentulagent a răspuns:

Nu ai cum sa iubesti 2 persoane in acelasi timp. Ceea ce simti pentru ele este atractie. Incearca sa deosebesti iubirea si atractia.

| Claudia a răspuns:

In primul rand esti un nemernic ca stai cu doua straight face. Daca tu pateai asta... adica sa stea prietena ta cu tine si inca cu unu fara sa stii happy ai face`o " curva ", " tarfa ", " panarama " etc. Tu ar trebui sa stii pe care o pastrezi pentru ca nu noi stim ce simti tu happy. Raspunde`ti singur pentru ca nu are cum sa le placi pe amandoua la fel, trebuie sa aiba una dintre ele acel ceva. Si ca sfat, pe viitor renunta la acest sport happy.

| ღAnonimღ a răspuns:

Esti un nemernic, nesimtit idiot si prost! Le inseli pe amandoua! Nciuna nu te merita!

| diavolita_4468 a răspuns:

Un sfat. iubesteo pe cea care ai fost mai aproape

| Lavinia a răspuns:

:straight face.in locul tau, daca ar trebui sa renunt la una, as renunta la cea de 2 saptamani.

| cυρcαкє a răspuns:

Buna.

Renunta la ambele.N-ai cum sa le iubesti pe nici una daca esti cu doua fete in acelasi timp.Imagineazati putin sa fii tu in locul uneia si apoi sa te paraseasca pentru alta.
Mai bine ai renunta la amandoua pentru ca asa macar daca una va fi parasita sa nu fie si invidioasa.

Pa-pa!

| alexandra_2187 a răspuns:

dar punete pentru 5 minute in locul fetei cu care esti de 3 luni cum tiar fi daca ea ar sta cu tine si cu altu in acelasi timp si il iubeste si p ala dar cu tine e de mai mult timp imagineazatii. e ingrozitor ca fata iti spun ca nu ai facut ceva corect daca tineai la ea cu adevarat nu te combinai cu alta tongue parerea mea sper sa-ti fie de ajutor bafta
!

| alexandra_2187 a răspuns:

Funda blushing?

| bebe_2121 a răspuns:

Tu trebuie sa alegi pe una din ele. complicata treaba dar nu trebuie sa alegi numai cu inima ci si cu mintea si eu am fost cu doi baieti dar am ales unul din ei si acela m-a facut sa sufar dupa ce ne-am despartit am suferit enorm nu face acelasi lucru cu ele

| annarella a răspuns:

Sincera sa fiu esti putin egoist sa deti 2 femei... punete pe tine insusi la incercare si vezi care din astea doua tine la tine cu adevarat si care merita mult mai mult sa o ai langa tine.nu fi egoist sa ti 2 femei ca s-ar putea sa te lase amandoua si apoi vei fi singurul ce va suferi.