| Pantagruel a întrebat:

Buna tuturor, sunt baiat si am o placere ciudata sa port dresuri sau ciorapi de dama. Ce credeti? E nociv?

Răspuns Câştigător
| cristimihailov a răspuns:

Nu cred.
Tine de tine.

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tine secret asta, altii violeaza papusi din tpe imbracati in catsuit laughing

| darrio2007 a răspuns:

Inseamna ca esti baiat dar gandesti precum o fata.

| Adry05 a răspuns:

Tendințe de gay sau chiar spre schimbarea sexului, so, tu decizi dacă e normal sau nu. probabil ai o cantitate mai mare de hormoni feminini decât masculini în corp

| Violleta2022 a răspuns:

Deviatii de comportment normal catre transvestiti.

| Emilian65 a răspuns:

Nu este nociv. Poti purta ce iti place.

| Sofer a răspuns:

Băiatule ești un fătălău. "Dana Budeanu".

| Bruno92 a răspuns:

Ba tu ce crezi? Ai o tendință spre...

| AdyTHEBoSS a răspuns (pentru Bruno92):

Tu taci, e treaba lui

| Bruno92 a răspuns (pentru AdyTHEBoSS):

De fapt tot tu ești da cu alt contwinking
Alege pe roz e mai pe stilul tau

| Pantagruel explică (pentru Bruno92):

Nu va certati. Eu sunt eu laughing
Ii prefer pe cei negri luciosi laughing

| AdyTHEBoSS a răspuns (pentru Bruno92):

Te dracu ca nu-s eu

| AdorDresurile a răspuns:

Eu zic ca e ok, eu am un fetish cu asta si încurajez cat mai mulți băieți sa poarte ciorapi

| AdyTHEBoSS a răspuns:

Nu

| EazyWeeD a răspuns:

Nu este normal dude, daca mai sustii si LGBT o sa te realizezi pe viata.

| Pantagruel explică (pentru EazyWeeD):

Nu sustin campanii gay de nici un fel. E in fetish ciudat recunosc.

| gionibigud a răspuns:

Salut. Nu iti mai fa atatea probleme pentru asta. Nu e nociv sa porti asa ceva, atat timp cat nu o faci in mod ostentativ (de ex pe strada). Sunt multi barbati care poarta dresuri sau ciorapi de dama pe sub pantaloni. Mai ales in sezonul rece, cand sunt chiar bineveniți.