| ralucsi a întrebat:

Buna tututor :* Vreau sa imi descarc haine, coafuri, machiaje si mobile pentru sims 3. Stiu site-ul " thesimsresources.com", dar as vrea si altele.
PS. Vreau sa fie moderne.

Multumeesc muult! Fundita.

3 răspunsuri:
| Mikiiiiiiiii a răspuns:

Ai incercat sa le downloadezi de pe site-ul oficial?happy

| XxToxicKissXx a răspuns:

De ce ai pus intrebarea asta la categoria asta? as raspunde dar ar fi penibil...Altadata gandeste-te la ce categorie pui

| ralucsi explică (pentru XxToxicKissXx):

Pentru ca am pus si la alta categorie si nimeni nu mi-a raspuns happy atunci am pus-o aici pentru ca am stiut ca e mai accesata. multumit?