| biaaaaa a întrebat:

Un baiat m-a rugat sa bat niste apropouri unei fete despre el! Mai dati-mi modalitati de a o face. Multumesc!

5 răspunsuri:
| oanaoana23 a răspuns:

Povesteste despre el, ca e de treaba, ca s-ar potrivi, ca le-ar sta bine impreuna, ca el o place, sa vezi ce zice. daca da le faci cunostinta si misiune incheieta pentru un biaaaa cupidon.succes

| Holocaust a răspuns:

Mi-ai trezit nişte amintiri...cu întrebarea asta.
în caz că tipei nu-i place de el,şi ştii,eu zic s-o laşi baltă din prima.O s-o stresaţi...
în caz că sunt ceva şanse,o întrebi ce părere are despre el,dacă i se pare de treabă, iar în caz că nu se cunosc, le poţi face cunoştinţă.

| Bocanila a răspuns:

Intreab-o asa auzi (numele fetei repective) nu-i asa ca (numele baiatului ) e dragut? si apropo daca t-iar zice sa fiti impreuna ai spune da?

| DeXxa a răspuns:

Pai fa-o, bag-o tare!

| sergiu1234star a răspuns:

Stii ca (numele baiatului) e un baiat dragut, inteligent si niciodata n-a da intr-o fata si mai pune si tu ceva sau zii direct sa-i zica fetei ce crede