| laviniabeluska11 a întrebat:

Un bărbat care vrea doar sex de la o femeie poate vorbi cu ea zilnic, de câteva ori pe zi, fără sa aducă așa ceva in discuție?

8 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Da, depinde de fiecare bărbat. Oricum, ce este mult dăunează grav sănătății unei relații, mai ales dacă se instalează monotonia sexuală. Iar, atunci el își va lua zborul și va găsi o nouă parteneră.
Oricum, astfel de persoane nu sunt făcute pentru o relație serioasă de durată, ci doar pentru relații scurte.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, poate vorbi zile in sir, ca trebuie sa o convinga sa fie a lui, chiar daca nu pomeneste nimic de sex, desii targetul lui final este doar sexul.

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca barbatul respectiv nu are virilitatea si potenta specifica unui ''taur comunal'', in acel caz bineinteles ca poate sa discute zilnic verzi si uscate fara sa aminteasca nimic despre activitatea sexuala. big grin

| T0T a răspuns:

De ce ar face asta, dacă vrea doar sex? Poate doar dacă nu are cu cine și se simte obligat să își asculte femeia ca un cățeluș pentru a primi răsplata.

| Sofer a răspuns:

Cred ca poate laughing. Sunt destule subiecte de discuție, in afara de sex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur,dacă chiar o vrea si tipa nu e genul care se dezbraca fără o introducere.

| Ether a răspuns:

Sigur ca se poate, totul tine de rabdarea si inteligenta lui.

| AndreiGheorghe96 a răspuns:

Poate dar nu vrea