| MartinAlabert a întrebat:

Buna unde sa imi fac majoratul.
Nu vreau ceva mare, vreau sa plec din oras cu cineva.
Voiam la mare dar avand in vedere ca e ziua mea e iarna ce as putea sa fac?
Vreau o zi de neuitat chiar daca nu e la un restaurant de lux, vreau sa simt ca parca ziua aia numai trece.
Va multumesc.
Am de ales intre iubitul meu si prietena mea si nu stiu pe cine sa aleg.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Exista motive intemeiate care sa te oblige in mod imperios sa alegi intre cei doi? O distractie in 3 poate deveni o amintire de neuitat. big grin

| vocea a răspuns:

1. Localul sa nu fie prea mare,. altfel pare gol, ...ca si cand s-a spart cheful,.dar nici un aparta, ment sa nu fie,.ca se formeaza "bisericutze" sau unii se retrag pe nu stiu unde.si e penibil
2. Trupa sa fie din mai multe fete,.si neparat sa fie si acelea care le place sa danseze
3. Muzica NEAPARAT sa fie f faina,.sa aveti pe cineva sa puna muzica buna! Foarte IMPORTANT.si muzica gen Sandra, sau Cotton eye joe, anii 80, 90 prind f bine la chef.
4. Nu prea multa bautura si nu tare.
5. Daca e cu cine, poti sa te gandesti la un bal mascat, propune o tinuta haioasa!

| MisunicaIonela a răspuns:

De ce trebuie sa alegi intre cei doi? Consider ca o amintire cu cei doi ar fi bine venita.
Puteti iesi in oras la un restaurant, un pub.