| Sherif77 a întrebat:

Unei fete cred ca ii place de mine deoarece tot bate apropouri si imi scrie intr-una... Faza e ca mie nu imi place de ea Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Lăurik2 a răspuns:

Ai putea sa ii arati, intr-un mod mai discret ca nu esti interesat. Pentru o perioada, incearca sa nu ii raspunzi la mesaje imediat, sau sa fii putin mai distant. Daca nici asa nu 'prinde semnalul', poti sa discuti cu ea si sa ii spui cum sta treaba, cum poti tu de finut. Incearca sa te pui in locul ei. Poate o sa doara adevarul pe moment, daca chiar te place, insa in viitor va aprecia ca ai fost sincer cu ea.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce apropouri bate?

| Violleta2022 a răspuns:

Sa-i raspunzi politicos, ca nu etsi interesat si ca doresti sa fii lasat in pace!

| mentholinks a răspuns:

Zi ma ca e urata.

| Roxxy95 a răspuns:

Spune-i ca nu esti interesat si gata, o sa inteleaga si ea.

| Ellyyyyyy a răspuns:

Fa-o sa inteleaga ca nu e ceea ce crede dar nu-i rani inima.