| lorelai95 a întrebat:

Buna, urmeaza sa petrec primul valentine's day (putin intarziat) cu sotul meu dupa ce am nascut si vreau sa fie o amintire de neuitat. Imi puteti recomanda un produs pentru piele care sa miroase foarte bine de dat dupa dus? Mentionez ca am incercat laptele de corp Nivea si nu este ceea ce caut, vreau ceva mult mai intens si cu o nota mai eleganta. Multumesc

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niste sugestii aici
https://www.emag.ro/search/lapte+de+corp+parfumat?ref=autosuggest
cauta in special lapte de corp cu vanilie sau trandafiri/ceva afrodisiac oricum.
poti opta si pentru ulei de masaj erotic daca vrei sa faci si alte chestiute.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uleiul de masaj si de corp de la Avon Spa miroase foarte intens și frumos! E doar 20 de lei ( e o Sticluța cu auriu de 150-200ml nu îmi amintesc exact ) Și mirosul persista foarte mult