| CristinaCriss156 a întrebat:

Bună, urmează sa pun o întrebare cam ciudata zic eu. Dar chiar nu înțeleg absolut deloc. Iubitul meu are 18 ani și eu 20 și suntem împreună de 2 ani. Acum, știu ca e normal ca un băiat sa se uite la filme porno. Nu am nici o problema cu asta, deși aveam inainte. Eu am observat ca ii plac fetele mai plinuțe, am văzut cum se uita la ele, etc. Eu sunt chiar slaba, mai slaba decât e normal la vârsta mea și sunt foarte complexata. Și el știe. L-am întrebat frumos, te atrag fetele mai plinuțe? Mai grase? Și sa spună sincer ca nu ma supăr. Poate chiar îl atrag, sa spună sincer ca nu as avea nici o problema. A zis ca NU. Ca ii e scârbă de fetele grase și pur și simplu nu ii plac. Am zis ok. Fie. Deși eu vedeam cum le privește și pe strada, și în diferite poze. Bun, eu azi am găsit în telefonul lui în istoric filme porno. Nu am zis nimic, ca e ceva normal. Asa am gândit. Am dat după aceea mai jos, iar pe site-ul respectiv de porno, a cautat el "hot fat girls" Hm, ok deci dacă ii plac fetele grase și cauta porno cu fete grase, de ce nu recunoaște?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Evident ca ii este rusine sa recunoasca preferinta lui secreta si apoi, nu vrae sa te simti jignita, ca tu esti la polul opus.
Toti baietii au fantezii, unii au preferinte cu fete grase, slabe, inalte, batrane sau chiar copile.
Este evident ca pe el il intereseaza sexul al cei 18 ani pe acre-i are, nu o relatie stabila bazata pe dragsote, ca nu se pregateste de insuratoare la varsta asta.
Adevarul este ca, probabil tu ai fost singura care i-a picat in plasa si momentan... esti buna si tu, pana va da de fata care-i place si-l atarge foarte mult si atunci, te va parasii pentru ea.
Imi pare rau sa-ti spun, dar ce ai gasit tu in telefonul lui, sunt visele lui ascunse si dorintele lui, pe care, si le va indeplinii la un moment dat.

| CristinaCriss156 explică (pentru Violleta2022):

Mulțumesc...
Din păcate și cu o oarecare frica sau dezamăgire, m-am gândit și eu la asta...

8 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Poate totul e doar la nivel de fantezie și nu ii place decât sa le privească. Ca dacă ar fi vrut o relație cu una, te-ar fi lăsat.

| CristinaCriss156 explică (pentru Catrice):

E destul ca are fantezii...

| CristinaCriss156 explică (pentru Catrice):

Și din moment ce are fantezii cu genul asta de fete, înseamnă că m-ar și înșela cu una dintre ele. Ca doar are fantezii

| Catrice a răspuns (pentru CristinaCriss156):

Din păcate...

| anonim_4396 a răspuns (pentru CristinaCriss156):

Tu n-ai fantezii cu nimeni?
Nu te excita o anumită idee/practica sexuală pe care îți place s-o privești la altii(filme porno), dar nu te tentează suficient cât s-o încerci?
"Ca doar are fantezii" Exact, fantezii.Dorinte.Nu fapte. Daca ar fi pasionat de zoofilie, crezi ca te-ar înșela cu o vaca?

| sofisis a răspuns:

Eu nu mi-as face prea mari probleme si nici nu m-as simti complexata.
Hai sa iti zic o faza: sunt multi care prefera sa faca sex cu fete plinute dar putini le-ar si tine de iubite oficiale. Este un simplu fetish si nu inseamna ca te va lasa sau insela. Orice barbat are preferinte sexuale, de obicei diferite de ce are acasa. E normal. Majoritatea insa nu fac nimic in sensul asta. Si daca o fi sa te insele, *** happens. Iti vezi de viata ta. Suferi putin si la revedere.Nu ai fi nici prima, nici ultima femeie inselata.
Dar e o prostie sa stai sa cotrobai la ce filme porno se uita. Daca se uita la una pe care o *** un cal, ti-era frica ca vrea sa se combine cu animale? Sau ca vrea sa te vada pe tine cu un cal? Serios. Revino-ti, maturizeaza-te si eventual uitati-va impreuna. E mai funwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E nedrept sa nu-ti ofere validare, Cât ca sunt doar niste filme xxx. Dar vezi daca era invers tu aia grasã, era mai Bine ai fii putut sa Faci ceva in printa cand se uita la hot skinny girls.