| innascumpika a întrebat:

V-am mai povestit eu de fostul meu prieten, care nici acum nu imi este indiferent si inca mai am sentimente pentru el. Cu fiecare ocazie,ne vedem, unde vorbim despre noi, ne mai aducem aminte de vremurile cand eram impreuna. Insa el are prietena de care mereu imi zice ca nu se mai inteleg si ca vrea sa se desparta dar nu o face. Mie sincer nu imi convine acest 'statut',deoarece nu vreau sa ne ascundem mereu sa nu ne vada cineva cunoscut impreuna si asa mai departe. Chiar imi doresc o relatie cu el, deoarece il iubesc enorm. Nici eu lui nu ii sunt indiferenta pentru ca mereu el ma cauta si mereu imi spune ca ii lipsesc si ca ii este dor de mine si cu fiecare ocazie face cumva sa ne vedem.
Voi ce sfaturi imi dati? Chiar nu mai stiu ce sa fac.
Nu pot sa-i spun ca inca il mai plac deoarece nu vreau sa il pierd de tot in cazul in care el nu mai simte nimic pentru mine.

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca el si-a gasit o alta iubita, tu de ce nu-ti gasesti un iubit care sa fie numai al tau?

| famrussu a răspuns:

Uite ce-e el daca ar tine la tine ar fi cu tine, da el tine la fata aia. poate ca o facut prostioare cu ea, e traba lui.
Nu te teme mai sunt baieti draguti si de treaba in lumea asta..nu numai el este. Cauta si tu unu mai de treaba si nah..viata merge inainte cum sa zic. si cu timpul ai sa-l uiti daca o sa ai un nou prietenwinking Bafta :*