| lory_2640 a întrebat:

va rog sa imi dati si mie un sfat o idee ceva.deci este un baiat cu care m-am intalnit, iar el vrea sa fim impreuna, sa ne mai intalnim.numai ca el vrea o relatie mai mult bazata pe s*x din cate am inteles eu iar eu nu.si trebuie sa-i dau un raspuns dar nu stiu cum sa formulez si ce sa ii spun exact. daca imi puteti da o ideehappymultumesc!:*

Răspuns Câştigător
| Raluca28 a răspuns:

De ce ai fi impreuna cu un tip care vrea doar sex? Fara sa iti ofere iubire si afectiune? O relatie nu se bazeaza doar pe sex! Nu o sa te simti iubita adaca iti ofera doar sex.straight face
Poti sa ii spui ca tu nu vrei de la un baiat sex, vrei sa te iubeasca si sa iti fie aproape mereu. Si cu sexu s'o faceti doar cand simti si tu ca vrei, nu doar el, altfel.e nasol.
Bafta pe cand ii zici!:*

3 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Un raspuns simplu:nu esti ceea ce isi doreste!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zii ca tatal tau are un shootgun si daca se atinge de tine ii spulbera cutia toracica cu un cartus cu alice.

| Ammy93 a răspuns:

Spune-i ca daca vrea sa fie cu tine, sa nu se astepte la sex pana nu te simti tu pregatita. Daca nu te intelege inseamna ca vrea numai un singur lucru.