| unacutupeu a întrebat:

va rog sa ma ajutati prietenul meu nu crede ca il iubesc ce fel de fapte credeti ca ar trebui sa fac ca el sa ma creada? adica sa explic ma exact eu l`am cam mintit de multe ori si pentru aia ma iertat de multe ori. si spune ca inca nu ma crede si ca ar treebui sa fac ceva ca sa ma creada dar nu spune ce(nu e vb de sex)de fiecare data cand ii spun ca il iubesc spune ca ar trebui sa incheiem relatia noastra deoare ce nu ii demonstrez ca il iubesc si bla bla bla. iubirea se dovedeste nu se spune...(asta zice el) ajutati-ma va rog si spuneti mi ce fapte ar trebui sa fac. aa si ink ceva el mi-a demonstrat deja ca ma iubeste.
mersi mult :* ast raspunsuri

Răspuns Câştigător
| gill8513 a răspuns:

Are dreptate. iubirea trebuie aratata. dar daca astepti sa iti spuna altii ce trebuie sa faci sa ii arati ca poate sa aiba incredere in tine si sa ii arati ca il iubesti, inseamna ca ne intrebi pe noi cum poti sa il minti in asa fel incat sa te creada. tu trebuie sa gasesti cum sa ii arati ca il iubesti.asta doar daca il iubesti, desigur.

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca il iubesti, nu il minti. Daca il minti, inseamna ca nu il iubesti. Este destul de simplu, nu mai complica inutil lucrurile. De-abia cand a-l minti ti se va parea la fel de odios cu a manca gunoi, abia atunci vei incepe sa-l iubesti.

| gill8513 a răspuns:

Cu placere.winking

| blabla5532 a răspuns:

Imba raspuns gill, dai funda

| unacutupeu explică:

Multumesc mult...:* gill8513

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inkearka sa pari geloasa. daca il vezi ca se uita dupa vreo fata sau ca vreo fata se uita dupa el manifestati gelozia. paty