| laky12 a întrebat:

Bunahappy va rog sa ma ajutati si pe mine.
e un baiat in scoala. care e foarte dragut. ma priveste, vorbeste cu mine dar nu-mi da niciun semn ca m-ar placea. ce pot sa fac?happybig grin

4 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Te priveste? se baga in seama cu tine? deja sunt 2 semne clare ca te place. da-i tu lui semne zambindu-i, stand pe langa el, vorbind cu el. si apoi o sa se schimbe mult situatia happy

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Astea sunt semne clare ca te place daca nu vb cu toate fetele si se intelege mai bine cu ele decat cu baietii. e foarte simplu daca nu e un nesimtit ii spui ca pote mergem si noi la un suc diseara, dupa ore sau...

| laky12 explică (pentru Th3AbSinTh3):

Vorbeste cu toate fetele dar cu mine e mai timidthinking

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Te place! si eu sunt mai timid cu o fata pe care o plac de ex ieri am mers la scoala cu ea si prietena ei si am vb mai deschis cu prietena ei decat cu ea