| madalinaelenamadalina a întrebat:

Va rog sa-mi da-ti un sfat. Poate o sa credeti ca sunt stupida dar sunt disperata. Acum 2 saptamana a venit prietenul meu la mine si atmosfera era mai incinsa si m-am urcat pe el si ne sarutam, eram imbracati amandoi. Cand a plecat am observat ca avea o fata pe pantaloni in fata..ma gandesc ca o fii lichid stiti voi. Stiu ca nu intra prin haine spermatozoizii dar nu stiu ce sa mai cred, avem amadoi blugi. Chestia e ca mie trebuia sa-mi vina ciclul pe 15 si nu mi-a venit. Nu mi-am inceput viata sexuala, sunt confuza.Ce se intampla cu mine? Imi curge un lichid mai galben care miroase putin intepator si de vreo 3 zile ma dor asa ovarele, dar nu mult. CA si cum mi-ar veni..Eu nu am un ciclu regulat, s-a mai intamplat sa-mi intarzie dar acum ma bate gandul asta ..sa fi ramas insarcinata. Stiu ca nu se poate sa treaca prin pantaloni dar pe bune nu mai stiu nimic. Dati-mi un sfat, sau daca ati patit la fel. Doamna Brigaela va rog sa-mi spuneti si dumneavoastra ce sa fac. Va multumesc.

1 răspuns:
| pufoasa12345 a răspuns:

Pai...pata aceea poate ca sa scapat pe ellaughing)...mrg..si lichidul acela cred ca poate fii secretia fetelorbig grin si asta poate insemnand ca trebuie sa iti vina ciclul