| simplu0 a întrebat:

Va rog si eu sa ma ajutati cu un sfat...Sunt cu un baiat de ceva timp dar problema e ca mie nu imi mai place de el acum dar el ma iubeste foarte mult si nu stiu cum sa ii spun ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| IMCA a răspuns:

Pai..asta inseamna ca nu ai vrut si nu vrei o relatie serioasa, sau ca tipul pur si simplu e prea plictisitor si te lasa rece happy am trecut si eu prin asta, cel mai simplu este sa ii spui pur si simplu asta, face2face,cum iti vin tie atunci cuvintele, nu-ti pregati un discurs pentru ca o sa-l uiti, spune-i pur si simplu motivul pentru care nu te mai atrage si ca relatia dintr voi nu mai e ca la inceput. Bafta!

13 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Esti sigura ca nu iti mai place de el? Sa nu regreti dupa. Spune-i ca vrei sa fii singura.

| simplu0 explică (pentru Djlsghtnquuw):

Sunt sigura...

| anonim_4396 a răspuns (pentru simplu0):

De ce nu-ti place de el?
Este urat?

| simplu0 explică (pentru anonim_4396):

Nu mai simteam acelasi lucru ca inainte pentru el. Cred ca nu voiam o relatie serioasa big grin

| RAY a răspuns:

Da maine vin si cant ca vrei sa-l lasi, de ce nul mai placi e in criza nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii zici ca ramane fara oua daca nu te lasa in pace! laughing rolling on the floor
Si o sa te lase de frica!

| Ichnat a răspuns:

Spune-i o data ce ai de spus, o sa planga, inima lui va fi sparta in bucati si gata! happy

Esti pe cont propiu la asta nici unul dintre noi nu poate sa-ti spuna o magie ca sa te uite! straight face

| En3Rgi a răspuns:

Ii spui ca iti pare rau si ca vrei sa ramaneti doar prieteni.
E cel mai bine.

| igrek a răspuns:

Clasicul : mai bine rămânem prieteni.

| simplu0 explică:

laughingrolling on the floor) Imi dau seama tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru simplu0):

kisskisskiss

| simplu0 explică (pentru anonim_4396):

batting eyelashes :*