| Eduard44 a întrebat:

Buna va spun pe scurt am incercat primul act sexual cu prietena mea si am dezvirginat o dar nu a rezistat sa mai continuam si am scos o direct, de atunci o doare organul genital mereu, de 6 zile incontinuu, a sangerat a doua zi. I am cumparat noSpa la sfaturile farmacistei dar dupa 2 tablete nicio schimbare. Nu pot apela la doctor fiindca toate cadrele medicale din zona ne cunosc. Nu are usturime si nici mancarimi doar durere, deci nu as crede ca e infectie. O fi prea mare rana provocata? Sa mai asteptam cateva zile sau sa mergem in alt oras la un doctor?

5 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Doamne fereste!
LA SPITAL! URGENT!
Cu asa ceva NU te JOCI! Este sanatate! Nu conteaza cine ce cum si unde cunoaste, LA SPITAL, URGENT!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce sa mai astepti? Trenul? Duo la medic ce daca va stie lumea, i ti este rusine de ce ai facut nu? Ar trebuii, in loc sa o vada un specialist te rezumi sa i cumperi tu medicamente după ureche, daca fata are dureri de 6 zile si nu cedeaza cu nimic durerile, clar acolo ai provocat o rană, o lasi pe fată sa se chinuiasca cu dureri? Ce om esti tu? Ce inima ai sa o vezi cum suferă, esti un animal, doar de poftele tale sexuale i ti pasă, de ea ca fată/femeie nu? Ce varsta are fata? Du te cu ea la medic nu o mai trata tu băbește cu leacuri care nu au efect, ce stiu farmacistele? Ele nu stiu nu sunt medici.

| corbulalbrosu a răspuns:

In mod absolut sigur in momentul incercarilor de dezvirginare, muschii vaginului NU au fost pregatiti corespunzator printrun preludiu corect executat incat muschii vaginului sa devina sufficient de relaxati, muschii au fost foarte rigizi si din acest motiv au opus o rezistenta ferma. Dar cu toate acestea in loc sa procedezi ca un om educat si constient cu ceea ce face, se pare ca nu ai tinut cont si la fel cum procedeaza de regula cei mai multi ghiolbani neinformati, ai continuat prin efectuarea unei penetrari in forta, brutala, violenta, incalificabila, ceeace cel mai probabil a provocat fisuri si/sau rupturi ale muschilor vaginali. Daca durerea va persista in continuare, in acel caz vizita si consultatia ginecologica va deveni necesara sau chiar obligatorie. Multa sanatate prietenei tale! Tie.....sa-ti fie rusine!

| Victoria18 a răspuns:

O duci la doctor indiferent daca iti convine sau nu! Vrei sa moara? Tu esti sanatos la cap?! Ai vrut sex inseamna ca ai vrut sa iti asumi si consecintele! Acum taci naiba o iei si o duci

| Ramona007 a răspuns:

Parerea me a ar fi sa ii bagi in anus o umbrela si sa incerci sa o deschizi... Bafta!