| Ellisss a întrebat:

Vi s-a întâmplat să vi se pună pata pe iubitul prietenei voastre și să faceți sex cu el? Cum s-a terminat în cele din urmă? S-a aflat sau nu? V-a părut rău că ați făcut asta după?

7 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Niciodata. Niciodata nu am vazut iubitii prietenelor mele ca pe niste barbati. Cel mult ca pe niste fiinte asexuale laughing mi-au fost prieteni foarte buni unii dar atat.

| HazelEyes77 a răspuns:

Nu as strica niciodata o prietenie chiar daca sa zicem ca m ar atrage respectivul.Nu mi s-a intamplat pana acum asa ceva.

| EcceHomo a răspuns:

Da,mi s-a întâmplat.
Cum s-a terminat? Din oral.winking
Da, pâna la urmă s-a aflat.
Nu mi-a părut rău, doar am rămas cu un gust amar in gură, o vreme.Era consumator de mahoarcă.big grin

Răspuns utilizator avertizat
| BlanaosFrateeee a răspuns:

Nu conteaza lucrurile astea copilă, voia D-lui dicteaza sa ne raspandim pe planeta, daca ramîi ănsarcinata astfel vei indeplini aceasta utopie, daca nu, pacatul e de partea ta si vei sufreriii in IAD