| laviniabeluska11 a întrebat:

Vi se întâmplă în relațiile de lungă durată ca partenerul să râdă de anumite imperfecțiuni fizice pe care le aveți? Cum reacționati?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu rade, dar mai face glumite nevinovate pe care oricum nu le face cu rautate, dar de dragu umorului, oricum daca vede ca ma deranjeaza ma asigura imediat ca-s doar glumite. Si oricum face de chestii care stie ca nu ma complexeaza, gen daca ma ingras un pic imi zice ca-s mai pufosica sau din astea laughing) Fac si eu glume despre el, sau depinde, daca atinge cumva vreo coarda sensibila ii zic.

| RAY a răspuns:

Daca e doar sarcasm, comedie doar nu o sa fac drame, depinde de cat departe merge, desigur ca apreciez critica inteligenta, gen numai consuma x ca te ingrasi si arati urat, vezi ceva rau in asta? cand iubesti pe cineva de multe ori preferi sa nu spui ceea ce crezi, asta duce in timp la ruperea relatiei LAVINIA, cuvintele au valoare mare sa stii, conteaza mult cum te exprimi

| Plato a răspuns:

Nu, nu se întâmplă. Ar fi cam... awkwaaaard.

| Crackman a răspuns:

Ii spui ca este urat/a