| anonim_4396 a întrebat:

Buna.
Vin cu o intrebare la voi dragilor.Am aflat ca tipul cu care am vorbit mai avea pe cineva.Ce parere aveti despre inselat ca barbat? Odata ce inseli e clar ca nu iubesti persoana respectiva nu? Il urasc din tot sufletul si sper sa se intoarca roata si sa il pedepseasca Dumnezeu.Ce nu pot intelege e ca daca tipa stie asta de ce il accepta in continuare? E clar ca nu o iubeste daca a facut asta.Sincer nu imi vine sa cred ca a facut asta e un curvar si jumate.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate ca pe aia o iubeste, si pe tine te-a vrut doar de distractie...
Desi, nu va merita pe niciuna, pentru ca-i porc, daca joaca dublu.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Un om pe care nu te iubește cu Adevarată te va înșela.

Un om pe care te iubește cu adevărat nu te va înșela niciodată nu te va uita niciodată nu te va înlocui niciodată chiar de nu-l iubești pe acel om acel om o sate iubesca cu Adevărată in continuare chiar de nu ți-l la acel om nu ai să-l iubești niciodată nul vei suporta pe acel om niciodată omul acela va continua săte iubesca cu Adevărată poți să-l înșeli pe acel om poți sa-i faci viața un haos tot o sate iubească cu Adevărată poți să-i pui si otravă în farfurie și acel om va fi conștient că are otravă în farfurie și va mânca farfuria aia numai să nu te supere si tot o sate iubească cu Adevărată omul care iubește cu Adevărată dar cu Adevărată din toată inima si tot sufletul pentru acel om tu esti absolut totul.

| FreddieM a răspuns:

Daca nu planuiati sa va casatoriti, nu-i bai, altul la rand. E o alta experienta care cu siguranta iti va deschide ochii pe viitor. Si vor mai fi si altele, garantat.
Cheers

| Freya1 a răspuns:

Cand înșeli nu iubesti clar.Intr-adevar,mai exista si posibilitatea ca vina sa fie a amândurora si sentimente le lui sa fi scăzut si in urma acțiunilor ei, dar pentru asta exista comunicare sau despărțire.Deci...