| Bloock a întrebat:

Bună, vineri 24 sept am făcut sex protejat cu iubitul meu, după ce am facut sex nu ne-am spălat sau ceva, ne-am îmbrăcat fiecare și ne-am pus în pat. După 30min i-am mai făcut sex oral folosind și mana iar el nespalandu-și penisul, la sexul oral nu a ejaculuat dar după ce i-am făcut am mers la baie sa urinez și am pus mana asa pe hârtie igienica și apoi m-am șters. Pot rămâne insarcinata?
P.s pe 1oct începe menstruația

15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pana la urma ce pana mea esti? Fata sau baiat?

| Bloock explică (pentru darrio2007):

Contul este al prietenului meu.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai cum sa ramai insarcinat, cand esti barbat, cume sti tu!
Uite aici declaratia ta ca esti barbat:

https://imgur.com/acKwLLs

| darrio2007 a răspuns (pentru Violleta2022):

Eee, de atunci a uitat ce este.

| darrio2007 a răspuns (pentru Violleta2022):

Uite si aici alta.
https://www.tpu.ro/......a-si-nu-a/

| Bloock explică (pentru Violleta2022):

Contul este al iubitului meu.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Bloock):

Tie iti este lene sa-ti faci un cont personal pe TPU?
Dureaza 2 minute si este gratis!

| Bloock explică (pentru Violleta2022):

Auzi, eu am întrebat ceva, și vreau un răspuns la ce am întrebat. Nu sa ma iei tu la rost ca de ce nu am eu cont. Nu vrei sa răspunzi esti poftita sa pleci. Multumesc

| Violleta2022 a răspuns (pentru Bloock):

Iar tu poftita sa-ti faci cont personal, daca vrei sa te ia cineva in serios si sa-ti raspunda.
Nu uita sa rogi frumos, cand ceri un sfat, ca asa fac copii cu bun simt!

| Bloock explică (pentru Violleta2022):

Ma faci sa rad laughing) vezi-ti de lungul nasului

| Violleta2022 a răspuns (pentru Bloock):

Atunci razi, sa vedem cine rade la urma!

| Bloock explică (pentru Violleta2022):

Te-am pupat, o zi Bună!

| mi25 a răspuns:

Nu, din doua motive.
1. Nu erai in perioada fertila. Cu 12 zile inainte de prima zi de menstruatie inceteaza perioada fertila - adica in cea in care poti ramane gravida.
2. Pentru ca sa ramai gravida in perioada fertila trebuie ca spermatozoizii sa ajunga in trompa. Ori nici o actiune nu denota ca ar fi putut ajunge. Spermatozoidul nu este atat de agil incat sa sara in vagin de pe mana ta, daca nu l-ai introdus.

Răspuns utilizator avertizat
| CristianPetre2002 a răspuns:

Nu nu poti