| bubix98 a întrebat:

Buna!

vineri, o sa am primul sarut si mi-e putin teama.
si eu as vrea sa-l sarut.nu ma gandeam la un sarut sofisticat cu limba sau alte chestiilaughingun sarut simplu.
vreau niste sfaturi.

voi, unde si la ce varsta ati avut primul sarut?big grin
multumesc

Răspuns Câştigător
| unknow a răspuns:

Primul meu sarut,... are o poveste lunnnga!

cunosteam un baiat, dintr-un grup de prieteni. ne cunoscuseram luni, nici nu stoam km il cheama, dar marti, ne-am intalnit pe strada!,... am ramas in compania lui pana aproape de casa, ...aflasem km il chema! :;)
miercuri, la fel,... am mai stat de vb,. am mai glumit, in fine, aflasem si cati ani are si unde invata! :))
joi,. joi, a venit la mine la scoala, dupa un prof, sa-l mai salute!,. si iar ne-am vaut, dupa care am stat cu el toata ora de civica! mi-am luat si absenta atunci :))
vineri,... a trecut prin fata scolii si eu ieseam de a ore, si iar ne-am vazut, si am ramas ca el cam,.2 ore in parca pe un leagan di ala, si radem, si glumeam, 8-> si ascultam mulzica 8->. dupa ceva vreme, vine o cunostintza,. noi pleca, de acolo undeva pe o bancutza care avea si masa! eu stateam invers, iar el ca piciorele sub masa, normal,
in momentul ala, pe mine m-a apucat tremuratul,. bai da` ce treuram.;)) si el m-a luat n brate ca sa nu mai tremur, si eu pe el :x./// si am stat asa cred ca 30 de minute,. si la un moment dat, a fost ceva reciproc, m-am intors si eu, si el,. si ne-am sarutat,. dar nu asa simplu km zici u! ci in cel mai complicat mod posibil :))
orqm, a fost tareeeeeeeee rawwwwww! a fost magie curata atunci! nu-m vena sa cred;)). a trecut muult timp de atunci, dar eu si acum sunt ca baiatul ala care kulmea, a devenit cel mai bwn prieten al varului meu :)

deci, eu nu vruiam o relatie, sau sa il sarut,... dar pur si simplu,.s-a intamplat, nu e nevoie sa-ti faci planuri! o sa fie superr! iti spun eu!

pupici si bafta :*

9 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

La ea acasă, în clasa a 8 a., dar nu ni s-a părut ceva foarte interesant, în momentul ala, și ne întrebam nedumeriți amândoi, de ce le place ăstora, să se sărute!

| unknow a răspuns:

Primul meu sarut,. nu merita funda puppy dog eyes happy?

| KaterinaPetrova a răspuns:

Hai bubiiii ca totul vine de la sinelaughing)

| Mary_5158 a răspuns:

RELAX! primul meu sarut? la oprirea de troleu.am vrut pe obraz dar a fost pe buze.mmmm f placut.

| Mauve a răspuns:

Nu te speria, totul va veni de la sine.

| alinutza_4400 a răspuns:

O s te descurci, relax! la ce varsta si undev am avut primul sarut? aaa, aaa nu cred ca vrei s sti big grin, sub masa la o nunta pe la 11 ani laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai copii mai, voi planificati trairile astfel incit primul sarut sa nu vina atunci cind o simti ci atunci cind e planificat? Stai cuminte pentru ca nici tu nu vrei sa-l saruti odata ce spui ca simplu, ca nu sofisticat etc.Cind o "simti"cu adevarat retinerile astea dispar complet.

| oanytas a răspuns:

Pe bune?rolling on the flooreu mi-am primit primul sarut la 13 ani da l-am primit din greseala ca un baiat a vrut sa ma pupe pe obraz si eu am intors capu si na ca s-a intamplatrolling on the floorfa si tu la felrolling on the floor

| andreea_1999 a răspuns:

Buna...nu o sa fie asa complicat precum pare.succes! happy