| anonim_4396 a întrebat:

Bună! Voi ați intra la bănuieli dacă iubitul v-ar răspunde la telefon din casa fostei neveste (are un copil cu ea, de aceea se află acolo, pentru copil) gâfâind? L-am sunat pe la 23 și a răspuns abia respirând. L-am întrebat de ce gâfâie și a spus că a venit de la o plimbare... Fără miștouri. Vreau sa știu dacă vouă vi s-ar părea dubios dacă ați fi în locul meu.

9 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Nu stiu ce sa zic. Unele situatii par desprinse din comedii, insa ele exista, intr-un procent mic. Ai stat vreodata la bloc la etajul 4 sau unul mai inalt, fara lift? In acest caz gafaiala e justificata. laughing

| relian a răspuns:

Poate se juca cu copilul, e ceva normal laughing dar la ora aia la 11 noaptea sa te joci, stiu si eu, poate a confundato pe fosta cu copilu, orice e posibil, mai are si femeia nevoi, ce tu nu ai nevoi? Cel mai bine era sa il intrebi cand venea acasa.Dar mai mult ca sigur omu o rezolva pe fosta, mai ales ca aia este singurica, ca de nu era singurica nu avea ce cauta iubitu tau la fosta, sa fim seriosi, lua copilul la voi sau se duceau se plimbau ziua, apoi il ducea seara inapoi.
Auzi si tu se plimba omu cu copilul la ora 11 noaptea laughing e tare, dar asta e, e bun ca are omu motiv, merge la copil sa il plimbe laughing

| Emilian65 a răspuns:

Când te-ai cuplat cu el nu ai știut ca este însurat și are un copil?

| darrio2007 a răspuns (pentru Emilian65):

E fosta nevasta, daca citeai mai bine.

| Briannaa12 a răspuns (pentru Emilian65):

Te-ai aflat și tu în treabă. Când m-am cuplat eu cu el ei erau divorțați de mulți ani.

| Briannaa12 a răspuns (pentru darrio2007):

Merci.

| darrio2007 a răspuns (pentru Briannaa12):

Inca tine la ea. Mai ales ca au si un copil impreuna.

| anonim3247 a răspuns:

Dacă făcea sex cu ea nu îți răspundea deloc

| Tranexamicacid a răspuns:

Gafaila dupa sex se termina dupa cateva minute, iar sansele sa il fi sunat tocmai atunci, iar el sa fi raspuns sunt destul de mici.